Корисне

Користь балансборду

Користь балансборду

Балансборд - це досить простий на перший погляд тренажер, здатний скласти конкуренцію професійним залам для тренувань та принести не менше користі. Використовуючи його, можна поліпшити координацію, навчитися добре тримати рівновагу, зміцнити м'язи сідниць, ніг та стегон. З огляду на все це, немає нічого дивного в тому, що балансборди з кожним днем набирають все більшої популярності. Якщо раніше н..

13.01.2020
1
11978
Балансувальна дошка

Балансувальна дошка

Балансувальні дошки - ідеальний домашній тренажер, який всебічно розвиває дітей і дорослих, підтримує їхнє здоров'я, піклується про м'язові групи і скелет. На ринку України цей вид продукту за останні кілька років став найбільш популярним серед подарунків. Пов'язано це з багатьма причинами, про які ми поговоримо в цій статті.Основне завдання обладнання для балансуМи стоїмо, ходимо і здійснюємо інш..

13.01.2020
1
2733
Подарунок коханій людині у 2021 році

Подарунок коханій людині у 2021 році

Новий рік ще не близько, але як то кажуть, «готуй сани з літа». А значить потрібно заздалегідь визначиться з тим, на що збирати гроші, і як порадувати кохану людину в наступному році. Ми теж задумалися над цим і вирішили підійти до питання комплексно. Звичайно, найкращим подарунком улюбленому на день народження ми вважаємо балансборди. Але: Це не означає, що альтернатив немає. Ми обов'язково..

13.01.2020
1
1484
Тренажер для сноуборду

Тренажер для сноуборду

Балансборд - тренажер для ідеального балансу. Завжди мріяли стати на сноуборд, і покататися з вітерцем по засніжених схилах, назустріч вітру та гарному настрою? Одного бажання мало - для початку, вам просто необхідно виробити ідеальний баланс. Зробити це досить просто - в будь-якому спортивному магазині ви легко знайдете спеціальний тренажер для сноуборда, який допоможе вам в найкоротші терміни с..

13.01.2020
1
1832
Мозочкова стимуляція

Мозочкова стимуляція

Мозочок - одна з частин мозку, що складається з черв'яка і двох півкуль. Він відповідає за координацію м’язової та розумової діяльності, а також дозволяє своєму власникові підтримувати рівновагу та відчувати розташування в просторі. Але функції мозочка не обмежуються наведеними вище. Згідно з результатами досліджень останнього десятиліття, ця частина мозку відповідає за розвиток пам'яті всіх типів..

13.01.2020
0
3414
Що таке баланс борд

Що таке баланс борд

Баланс борд - це спортивний набір, який розвиває координацію, а також тренує різні групи мязів. Кожне тренування на ньому нагадує виконання трюків артистами цирку. Стоячи на тренажері, мозок подає сигнал всім частинам тіла, розвиваючи певні навички. З кожною наступною вправою Вам все легше стає її виконувати. Для чого він потрібен Балансборд винайшли в кінці 1960 року в США. Початкове призначенн..

13.01.2020
1
2904
Як обрати балансборд

Як обрати балансборд

Балансборд - це універсальний тренажер, який допомагає розвинути почуття рівноваги, покращує координацію, тонізує та зміцнює м’язи. Він ідеально підходить людям, які люблять спорт або ведуть активний спосіб життя. Однак великий асортимент різноманітних моделей може заплутати. Багато людей просто не знають, як вибрати найбільш підходящий баланс. Спробуємо розібратися, на які нюанси варто звернути у..

11.01.2020
1
6645
Вправи на балансборді

Вправи на балансборді

Будь-які, навіть звичайні вправи на балансборді стануть ефективнішими. Для будь-якої людини, яка веде спортивний спосіб життя, це незамінна річ в підтримці міцної фізичної форми і стрункості. Він впливає на всі групи м'язів, навіть важкодоступні. А також розвиває координацію та вчить володіти своїм тілом. Як почати робити вправи? Тренування на дошці з роликом проходить наступним чином..

11.01.2020
1
2940
Для чого потрібен балансборд

Для чого потрібен балансборд

Кожне тренування - це робота по закріпленню певних навичок. Мозок розглядає цю ситуацію і подає сигнал м'язам тіла миттєво. Опрацьовуючи одні й ті ж рухи, нам з кожним разом легше їх виконувати. Найголовніше в цих процесах - вміти тримати рівновагу і впевнено володіти координацією.Професіні навичкиПерші баланс борди з'явилися в 60-х роках минулого століття в США. Їх придумали для того, щоб відточу..

28.12.2019
1
8546