Як обрати балансборд

 • Як обрати балансборд

Балансборд - це універсальний тренажер, який допомагає розвинути почуття рівноваги, покращує координацію, тонізує та зміцнює м’язи. Він ідеально підходить людям, які люблять спорт або ведуть активний спосіб життя. Однак великий асортимент різноманітних моделей може заплутати. Багато людей просто не знають, як вибрати найбільш підходящий баланс. Спробуємо розібратися, на які нюанси варто звернути увагу при виборі тренажера.

Важливі нюанси при виборі балансборда

Основними елементами балансбордів є дека (товщиною 15 міліметрів) та ролик. Довжина деки варіюється від 70 до 85 сантиметрів, а ширина — від 30 до 40.

Ролики відрізняються матеріалом виготовлення. Саме від матеріалу залежить, наскільки ковзає ролик і наскільки велику вагу може витримати тренажер.


Дека

 універсальна дека
 Подовжена дека
 Широка дека

Довжину деки слід підбирати залежно від зросту людини. Наприклад, довгі деки більше підходять високим людям. Борди ж розміром 75 сантиметрів вважаються універсальними, оскільки абсолютно всі почуваються на них комфортно. Оптимальна ширина деки - 35 сантиметрів. При цьому всі без винятку дошки покриті декількома шарами лаку, з боків мають обмежувачі для безпеки та не ковзають.

 

Валик

 Прогумований валик
 Валик з труби
 Відлитий валик

Існує три види валиків:

 • Недорогі. Їх виготовляють із звичайної труби діаметром 12,5 см..
 • Валики середнього цінового сегменту
 • Вони також виготовлені з труби розміром 12,5 см, але покриті додатковим шаром гуми.
 • Професійні. Вони відлиті з ПВХ та мають ряд переваг.

Недорогі валики підходять як для початківців, так і для любителів. Їх відмінними рисами є: низька ціна, невеликий діаметр, простий зовнішній вигляд і трохи слизька поверхня.

Валики середнього цінового сегменту підходять справжнім любителям екстремальних видів спорту та людям, які мають намір серйозно займатися на балансборді. Валики, покриті гумою, не ковзають, мають невеликий діаметр і виглядають більш презентабельно, ніж недорогі.

Професійні валики підходять не тільки для справжніх шанувальників балансбордів, які серйозно займаються цим тренажером, але і для любителів. Вони можуть швидко навчитися утримувати рівновагу і чудово підходять для занять людям з різним рівнем кваліфікації. До основних переваг професійних валиків належать:

 • Вони виготовлені з міцного ПВХ.
 • Не ковзають.
 • Їх діаметр становить 16 сантиметрів, що дозволяє виконувати рухи з максимальною амплітудою.
 • Вони чудово виглядають.
 • Витримують навантаження до 200 кілограмів.
 • Вони мають відмінне зчеплення з декою завдяки трьом спеціальним смугам проти ковзання.
 • Універсальність, оскільки вони підходять для людей з різним рівнем підготовки.

Принт

Більшість балансбордів мають красиві та яскраві принти, які надають їм індивідуальність. Ви можете вибрати модель із будь-яким принтом при покупці або навіть без малюнка взагалі.

Висновок

Вибір оптимального балансборда має будуватися з урахуванням власних вподобань та наявного бюджету. Також слід звернути увагу на свій зріст і рівень підготовки. Краще відразу придбати якісний балансборд, оскільки він прослужить довше і буде зручним для всіх, незалежно від фізичної форми, віку та статури.

11.01.2020 09:37:36
1
6844

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами